Amber Heard’den şoke eden açıklama: “Onu hâlâ seviyorum”


Olaylı dava Heard’ün aleyhine sona ermiş olmasına rağmen, Heard çeşitli açıklamalar yapmaya devam ediyor. Son olarak ünlü oyuncu, neredeyse kanlı bıçaklı olduğu eski eşi Johnny Depp’i hâlâ sevdiğini söyledi.

Amber Heard’den şoke eden açıklama: “Onu hâlâ seviyorum”

Amber Heard ve Johnny Depp aile içi şiddet davasıyla altı hafta boyunca tüm dünyanın gündemine oturmayı başardı. İki oyuncunun da birbirileriyle ilgili iddiaları tüm kamuoyunu şoke etti. Altı hafta süren ve çiftin özel hayatına dair pek çok detayı ortaya döken dava 1 Haziran’da jürinin Depp’in lehine verdiği kararla tamamlandı.

Karar sonrası Heard ve ekibi yaşadıkları hayal kırıklığını, şiddet gören kadınlar adına geriye atılmış bir adım olarak yorumlarken; Depp ise altı yıl sonunda hayatını geri aldığını ve sırtındaki yükten sonunda kurtulduğunu belirtti.

“ONU SEVİYORUM, TÜM KALBİMLE SEVDİM”

Heard’ün karara itirazı beklenirken oyuncu programlara çıkarak kendini ifade etmeye ve Depp ve hayranları ile ilgili açıklamalar yapmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu, bölüm bölüm yayınlanan röportajda daha önce kararın sosyal medya etkisiyle verildiğini belirtmişti, şimdi ise Depp’i hâlâ sevdiğini açıklıyor.

Savannah Guthrie ile olan röportajında Guthrie, “Duruşmanın ilk gününde bir bildiri yayınladınız ve ifadenin bir bölümünde ‘Johnny’ye hâlâ sevgim var. Bu doğru mu?” diye sordu.

Heard ise bunu onayladı: “Kesinlikle. Onu seviyorum. Onu tüm kalbimle sevdim. Ve derinden kopmuş bir ilişkiyi yürütmek için elimden gelenin en iyisini yaptım. Ama yapamadım. Ona karşı hiçbir kötü duygum ya da kötü niyetim yok. Bunu anlamanın zor olabileceğini biliyorum.”

“KENDİMİ SAVUNMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM”

Nisan ayında başlayan yasal savaşta önce Heard, Instagram’da şu ifadeyi yayınlamıştı: “Johnny’e her zaman bir aşk besledim ve geçmiş hayatımızın ayrıntılarını dünyanın önünde yaşamak zorunda kalmak bana büyük acı veriyor.”

Guthrie ile yaptığı röportajın başka bir yerinde Heard, 1 yaşındaki kızı Oonagh Paige’e, büyüdüğünde duruşma hakkında neler söyleyebileceğinden bahsetti: “Ne olursa olsun bir anlamı olacağını düşünüyorum. Doğru olanı yaptım. Kendimi ve gerçeği savunmak için elimden gelen her şeyi yaptım.”

Amber Heard'ün açıklamaları Johnny Depp hayranlarını sinirlendirdi İlginizi Çekebilir Amber Heard’ün açıklamaları Johnny Depp hayranlarını sinirlendirdi Amber Heard'den zehir zemberek sözler... Jüriyi taraflı olmakla suçladı İlginizi Çekebilir Amber Heard’den zehir zemberek sözler… Jüriyi taraflı olmakla suçladı Hem davayı kaybetti hem de parasız kaldı İlginizi Çekebilir Hem davayı kaybetti hem de parasız kaldı

Source link

Denial of responsibility! insideheadline is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – [email protected]. The content will be deleted within 24 hours.

Leave A Reply

Your email address will not be published.