İbrahim Tatlıses: Vurulduğum gün şirketin kasasını boşalttıBir süredir oğlu Ahmet Tatlıses ile arası açık olan İbrahim Tatlıses dün sosyal medya hesabından Baba candır babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır mesajını paylaştı.

Türkücünün Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, Tatlısesin eski eşi Adalet Saradan Bugün Babalar Günüymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun? Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu pay edenlerin… Bugün Babalar Günüymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba gibi baba olanların ve… Baba gibi annelerin günü kutlu olsun cevabı geldi.

Tatlıses, Babalar Günü bağlamında ortaya çıkan tartışmaya bir magazin programına telefonla bağlanarak kendi bakış açısından yanıt verdi.

7 TANE DÜKKAN VERDİM

İbrahim Tatlısesin açıklamalarından satırbaşları:

* Oğluna yedi dükkân verdim, hepsini batırmış. Neyin helalliği? Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim. Ben hiçbir kadını mağdur etmem Perihan Savaş da olmak üzere. Ben Adalet Hanımdan 45 senedir ayrıyım. Bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim Ahmet var ya En büyük ihaneti yapan o. 7 tane dükkan verdim.
En güzel dükkanları batırdı. İstediği her yeri verdim. Daha ne yapayım? Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum.

* Ne zaman sahneye çıktım, para kazanmaya başladım yine başladılar… Canıma yetti artık. Sağlığımla mı onlarla mı uğraşayım ne yapayım artık? Merhamet edin bana biraz…

* Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. Bir tek en büyüğü hariç… Bir insana yedi dükkan verirsin yedisi de batar mı?

* Onun ismini bile duymak istemiyorum. Bodrumdan çıktım gidiyorum bana çok ağır laflar etti. Onları şimdi söylemeyeceğim.

* Hastaneye gitti, eğer bir damla gözyaşı döktüysem… İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Neden benim ellerim kasılıyor, hep içime atıyorum diye.

PARAMI MEHMETÇİK VAKFI’NA BAĞIŞLAYACAĞIM

* Bodrumdaki evime domuz yağı sürmüşler… Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Şu an o kişi ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık ama evleneceğim bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım.

* Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakayadır. Aramızdaki yaş farkı hiç önemli değil, çocuklarım evlenmemi istemiyor para gitmesin diye. Ben zamanı gelince paramı ne yapacağımı biliyorum. Hepsini Mehmetçik Vakfına bağışlayacağım. Lütfen beni kadın düşmanı göstermeyin.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/hayatim.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;Source link

Denial of responsibility! insideheadline is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – [email protected]. The content will be deleted within 24 hours.

Leave A Reply

Your email address will not be published.